Із рейдерами у книгарні "Сяйво" просять розібратися СБУ і Генпрокуратуру


Верховна Рада звернеться до Генпрокуратури, МВС та СБУ з проханням розібратися з захопленням невідомими особами книгарні "Сяйва".

Про це під час засідання у вівторок заявив спікер ВР Володимир Литвин.

"Нам треба звернуться до Генпрокуратури, МВС, СБУ, щоб вони розібралися в цих питаннях і дали нам вичерпну інформацію. Щоб ми не дозволили захопити останнє, що лишилося на Хрещатику", - сказав Литвин.

Таке рішення було прийняте після звіту депутата від БЮТ Володимира Яворівського, якого разом з нунсівцем Кирилом Куликовим зранку делегували з'ясувати, що сталося з книгарнею "Сяйво".

Яворівський нагадав історію із захопленням приміщення книгарні у понеділок ввечері.

"О 7 годині вечора учора невідомі в чорних масках заскочили в книгарню "Ссяйво", ці люди виставили на вулицю працівників книгарні, навіть не давши їм одягнутися", - сказав нардеп.

За його словами, люди заявляли, що вони нібито є новими власниками.

"Але ж там були власники справжні... Ми запросили документи - є протест прокурора на рішення Шевченківської ради про те, що нібито є новий власник, тобто ці люди не мали жодних підстав, для того щоб вламуватися і самочинно захоплювати відому книгарню", - сказав Яворівський.

За його словами, у вівторок зранку невідомі знову намагалися захопити книгарню, про що складено протокол і викликано міліцію.

"Зараз ми попросили, щоб книгарня склала угоду з державною охороною, щоб державна охорона охороняла приміщення. Хто стоїть за цим страшним беззаконням, я думаю, що ми вам скоро доповімо", - сказав Яворівський.

Як повідомлялося раніше, у понеділок ввечері близько 50 невідомих осіб в масках увірвалися до приміщення книгарні, вигнали на вулицю працівників, а самі забарикадувалися зсередини. 

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ