Київрада створила нове комунальне підприємство "Київводфонд"


Київська міська рада створила нове спеціалізоване водогосподарське комунальне підприємство "Київводфонд".

За відповідне рішення на засіданні сесії у п’ятницю проголосував 81 депутат.

За слвоами доповідача з цього питання заступника голови КМДА Валерія Миронова, необхідність створення нового комунального підприємства продиктована тим, що у КП «Плесо» сталася така ситуація, яка не дає можливості виконувати функції, покладені на це КП. 

"Вже не перший рік склалася на КП "Плесо" ситуація, яка не дає можливості виконувати функції, покладені на це підприємство. Упродовж 2-3 років постійно проходили якісь незрозумілі речі на підприємстві. Багато документів зникли, книги обліку договорів зникли, зникли печатки", - сказав Миронов. 

Таким чином, за його слвоами, наразі немає жодного контролю над рахунками КП «Плесо».

"Тому пропонується створити нове підприємство, яке буде виконувати ті ж функції, передати на його баланс все, що було на балансі "Плеса". Люди, які працювали у "Плесі" також повинні переходити на нове підприємство", - сказав Миронов.

За його словами, дещо зміниться структура нового підприємства, зокрема, вона буде оптимізована, "щоб виконувати функції більш продуктивно". 

Водночас, планується, що борги "Плеса" за виконані роботи перйдуть на КП "Київводфонд".

Спочатку підприємство мало мати назву "Київземводфонд", однак депутати запропонували назвати його "Київводфнд", оскільки воно займатиметься водоймами і прибережними зонами. 

Депутати також встановили мінімальний розмір статутного фонду цього підприємства у розмірі 100 тисяч гривень. 

Крім того, Київрада прийняла рішення про створення нового Головного управління в з охорони, утримання та експлуатації внутрішніх водойм Києва і земель водного фонду.

За це проголосували 74 депутати.

"Українська правда. Київ"


powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ