Довгий попередив, що в Києві буде не тільки "холодно", а й "голодно"У столиці буде створений штаб для оперативного реагування на провокації проти міської влади.

Про це на брифінгу в понеділок заявив заступник мера, секретар Київради Олесь Довгий.

За його словами, такі дії влади зумовлені тим, що "холодна" війна, яка відбувається в Києві, може перерости в "голодну".

"За моєю інформацією, війна, яка сьогодні розпочалась, а це справжня "холодна війна", вона може перерости і у війну "голодну", - сказав Довгий.

"Мова йде не лише про включення або виключення тепла. Мова йде про те, що почалась війна. І цю війну почав в даному випадку уряд і та політична сила, яку цей уряд представляє, задля єдиної мети - отримати повну владу в Києві перед президентськими виборами", - сказав заступник мера.

Події останніх днів у столиці Довгий назвав бажанням БЮТ отримати Київ як плацдарм напередодні виборів президента.

"Те, що є сьогодні, - це не питання перерахунків, не питання взаємин однієї компанії з іншими. Це виключне бажання окремої політичної сили помститися за двічі програну виборчу кампанію в Києві і жадоба отримати Київ як плацдарм напередодні президентських виборів", - сказав Довгий.

Він відзначив, що позиція уряду є дуже "жорсткою по відношенню до киян і в досягненні мети".

"Щоб забрати Київ під себе, вони не зупиняться ні перед чим. І наступною ластівкою, яку ми зараз з вами будемо спостерігати - це буде демонстрація бюджету", - сказав секретар Київради.

За словами Довгого, уряд має на меті "забрати всі без винятку гроші, всю кров у Києва, і завдання стоїть - поставити нас на коліна", але йому цього не вдасться.

"Задля цього ми створюємо відповідний штаб. Справжній антикризовий штаб, який буде постійно діяти і буде оперативно реагувати на всі провокації", - сказав Довгий.

За його словами, очолить цей штаб, перший заступник мера Анатолій Голубченко.

"Українська правда. Київ"

powered by lun.ua
    НАЙГОЛОВНІШЕ